Oprogramowanie dla firm

 

Firma AUTO 2000 Paweł Sójka powstała w 1994 roku. Jest Autoryzowaną Stacją Obsługi pojazdów marki Mazda. W skład stacji wchodzi serwis, sklep z częściami i akcesoriami oraz sprzedaż samochodów używanych. Firma jest stowarzyszona w Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych.

AUTO 2000 korzysta z oprogramowania i usług firmy ASoft od chwili powstania. W roku 2009 wdrożyliśmy najnowszą wersję ASoft System. Zastosowane u nas oprogramowanie obejmuje funkcje:

  • Serwis – obsługa klientów
  • Magazyn – obsługa klientów i zamówienia
  • Płatności kasy i banku

Programy firmy ASoft zawsze spełniały moje oczekiwania o czym świadczy długoletnia współpraca naszych firm.

Klienci AUTO 2000 doceniają przejrzystość dokumentów generowanych przez program. W początkowej fazie wdrożenia Systemu ASoft miałem możliwość dostosowania wydruków dokumentów do moich indywidualnych wymagań.

Procedury przyjmowania samochodu do serwisu są jasne. Program ASoft wymusza organizację i wprowadza elektroniczny obieg informacji on-line. Dzięki temu pracuje się wydajnie. Za atut programu uważam możliwość pracy jednocześnie paru pracowników w programach na jednym komputerze.

Poziom usług świadczonych przez firmę ASoft oceniam jako bardzo wysoki. W razie potrzeby zawsze mogę liczyć na wsparcie i szybką reakcję.

Polecam program firmy ASoft wszystkim firmom motoryzacyjnym. System ASoft świetnie wspomaga organizację pracy. Idealny dla firmy, której organizacja wymaga uporządkowania i ustalenia przejrzystych procedur działania.

Paweł Sójka
Właściciel firmy AUTO 2000 Autoryzowana Stacja Obsługi