Oprogramowanie dla firm

strona główna ASoft » Referencje

Nasi klienci

Z wieloma firmami współpracujemy od kilkunastu lat. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Zapytaj o potrzebny Twojej organizacji produkt lub rozwiązanie. Skorzystaj z formularza kontaktowego dla nowych Klientów.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z programu ASoft System DMS Plus. Wysoka wewnętrzna integracja systemu pozwala na sprawną wymianę informacji pomiędzy poszczególnymi działami. Pracownicy ASoft są cały czas dostępni, większość spraw rozwiązywana jest od razu. System ASoft spełnia nasze wysokie wymagania. Polecam firmę ASoft jako solidnego producenta nowoczesnego oprogramowania oraz usługodawcę.

Maria Karkoszka
Dyrektor Generalny Summit Motors Poland sp. z o.o.
referencje

Wybraliśmy Pakiet DMS-Plus, ponieważ zawiera on wszystkie potrzebne narzędzia do funkcjonowania i efektywnego zarządzania rozbudowanym dealerem samochodowym. W każdej chwili sam mogę kontrolować co dzieje się w oddziałach Grupy Polmotor. Dane są zawsze aktualne bo wszystkie oddziały pracują w jednym systemie, a księgowość i raporty są w pełni zintegrowane z funkcjami operacyjnymi.

Jan Przepłata
Prezes firmy POLMOTOR s.j.
referencje

System ASoft pomaga ograniczyć koszty administracyjne i usprawnia wymianę informacji poprzez automatyzację pracy. Szeroka integracja systemu pozwala na swobodny przepływ informacji między działami. Elektroniczny obieg dokumentów w firmie utrzymuje porządek i daje możliwość dostępu do informacji na bieżąco i w każdym dziale zgodnie z przyznanymi uprawnieniami.

Marek Rękawek
Dyrektor Generalny Summit Auto Poland sp. z o.o.
referencje

System został szybko dostosowany do specyficznych wymagań branży elektronarzędzi i narzędzi ręcznych, w której działa Erpatech. Do bieżących informacji zawsze jest szybki dostęp. System działa stabilnie. Oprogramowanie jest regularnie rozbudowywane oraz udoskonalane.

Beata Praga
Właścicielka firmy ERPATECH
referencje

Program firmy ASoft zapewnia dokładny i szybki przepływ informacji w całym łańcuchu realizacji dostaw i rozliczeń płatności poprzez elektroniczną wymianę danych pomiędzy partnerami hurtowni FH RZEPKA oraz efektywną organizację pracy w obrębie każdego przedsiębiorstwa. Dzięki temu firma działa bardzo sprawnie, a nasi klienci są zadowoleni z możliwości szybkiej realizacji swoich potrzeb.

Wojciech Rzepka
Właściciel Firmy Handlowej RZEPKA
referencje

Niewątpliwym atutem programu ASoft jest zautomatyzowana i zintegrowana z systemem księgowość. Integracja systemu jest ideą przewodnią produktu ASoft, która sprawia, że praca w Polmotorze odbywa się szybko i wygodnie. System ASoft to dobry produkt. Polecam go wszystkim wymagającym dealerom samochodowym, nastawionym na rozwój.

Jan Przepłata
Prezes firmy POLMOTOR sp. z o.o.
referencje

Z przyjemnością polecam program firmy ASoft wszystkim biurom księgowym oraz pojedynczym klientom potrzebującym programu, który zabezpieczy wszystkie potrzeby od strony księgowej oraz kadrowo-płacowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz pozwoli na sprawną i bezbłędną pracę.

Elżbieta Łukasiak
Doradca podatkowy, Właścicielka firmy FISKUS
referencje

Programy firmy ASoft zawsze spełniały moje oczekiwania o czym świadczy długoletnia współpraca naszych firm. Program ASoft wymusza organizację i wprowadza elektroniczny obieg informacji on-line. Dzięki temu pracuje się wydajnie. Idealny dla firmy, której organizacja wymaga uporządkowania i ustalenia przejrzystych procedur działania.

Paweł Sójka
właściciel firmy AUTO 2000 Autoryzowana Stacja Obsługi
referencje

Korzystanie z programu firmy ASoft ułatwia pracę w naszej firmie, ponieważ wszystkie potrzebne nam funkcje są zawarte w jednym programie. To umożliwia szybką i wygodną sprzedaż. Dostęp do stanów magazynowych jest przejrzysty.

Aleksander Strelczuk
Współwłaściciel firmy AD CARS s.c.
referencje

Pracownicy pracują bez problemów i chwalą sobie możliwość szybkiego dopisania klienta do bazy. Zwracają też uwagę na przejrzystą funkcjonalność programu, łatwą obsługę i przyjazny interfejs, dzięki któremu łatwo się pracuje.

Marek Kubiński
Współwłaściciel firmy WIM GRZEGDALA, KUBIŃSKI, GŁOWACKI s.j.
referencje