Oprogramowanie dla firm

 

Firma Handlowa Rzepka działa na rynku od 1994 roku. Obecnie składa się z magazynu centralnego w Krakowie oraz filii w Brzozowie. Podstawowym obszarem działalności firmy jest dystrybucja części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy sprzedaż wysyłkową, sprzedaż przez Internet oraz stałe dostawy do odbiorców. Od początku działalności firma stabilnie się rozwija, zwiększając zatrudnienie i liczbę klientów.

W roku 2004 firma ASoft dostarczyła nam zintegrowany program, który obsługuje magazyny wraz z zamówieniami, płatnościami w kasie i banku oraz monitorowanie rozliczeń. Program został dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Odbiorcy, którzy zdecydują się na współpracę z nami, otrzymują udostępniony przez firmę ASoft program handlowy "PARTNER", z bazą produktów uaktualnianą on-line. Umożliwia on dostęp do faktycznych stanów magazynowych naszej firmy oraz dokonywanie zamówień. Program firmy ASoft zapewnia dokładny i szybki przepływ informacji w całym łańcuchu realizacji dostaw i rozliczeń płatności poprzez elektroniczną wymianę danych pomiędzy partnerami hurtowni FH RZEPKA oraz efektywną organizację pracy w obrębie każdego przedsiębiorstwa. Dzięki temu firma działa bardzo sprawnie, a nasi klienci są zadowoleni z możliwości szybkiej realizacji swoich potrzeb.

Polecamy System ASoft każdemu przedsiębiorcy, który potrzebuje narzędzia do zorganizowania firmy tak, by działała sprawnie. W naszej firmie wdrożenie Systemu ASoft okazało się udaną inwestycją.

Wojciech Rzepka
Właściciel Firmy Handlowej RZEPKA