Oprogramowanie dla firm

strona główna ASoft » Referencje » Honda Plaza

 

Summit Auto Poland Sp. z o.o. jest właścicielem Honda Plaza, najnowocześniejszego salonu sprzedaży samochodów i motocykli marki Honda w Polsce. Nasza firma została założona w 2004 roku przez prawdziwych entuzjastów marki Honda. Szczycimy się najwyższymi standardami obsługi i szeregiem udogodnień dla naszych Klientów. Salon Honda Plaza regularnie otrzymuje nagrody od Honda Poland za największą sprzedaż samochodów nowych oraz motocykli. Otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu 2009 w ogólnopolskim Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm.

W efekcie rozwoju firmy zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą ASoft. Od początku działalności w Honda Plaza działa grafik umawiania klientów. W roku 2008 wdrożyliśmy oprogramowanie wspierające procesy CRM. Od początku roku 2009 przeszliśmy na pełen pakiet ASoft DMS Plus. Oprogramowanie zostało rozwinięte o szereg dodatkowych opcji spełniających nasze specyficzne potrzeby w zarządzaniu. System ASoft w codziennych warunkach pracy sprawdza się jako bardzo elastyczny produkt, dostosowywany na bieżąco do rosnących potrzeb dynamicznie rozwijającej się firmy jaką jest Summit Auto Poland.

System ASoft pomaga ograniczyć koszty administracyjne i usprawnia wymianę informacji poprzez automatyzację pracy. Szeroka integracja systemu pozwala na swobodny przepływ informacji między działami. Elektroniczny obieg dokumentów w firmie utrzymuje porządek i daje możliwość dostępu do informacji na bieżąco i w każdym dziale zgodnie z przyznanymi uprawnieniami.

Opierając się na sukcesie dotychczasowej współpracy Summit Auto Poland z firmą ASoft, polecam System ASoft.

Marek Rękawek
Dyrektor Generalny Summit Auto Poland sp. z o.o.