Oprogramowanie dla firm

strona główna ASoft » Referencje » Polmotor NISSAN

 

Firma Polmotor s. j. należy do Zachodniopomorskiej Grupy Motoryzacyjnej POLMOTOR. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od 1994 roku. Jesteśmy jednym z najważniejszych dealerów samochodowych w województwie zachodniopomorskim i trzecim co do wielkości w kraju dealerem samochodów marki NISSAN. Firma posiada salon samochodowy, serwis i stację kontroli pojazdów. Polmotor jest liderem pod względem poziomu obsługi klienta serwisów NISSAN w całej Polsce, o czym upewniamy się w regularnych badaniach satysfakcji naszych klientów.

Od stycznia 2008 roku wdrożyliśmy zintegrowany system informatyczny klasy ERP CRM firmy ASoft. Wybraliśmy Pakiet DMS-Plus, ponieważ zawiera on wszystkie potrzebne narzędzia do funkcjonowania i efektywnego zarządzania rozbudowanym dealerem samochodowym. Program jest dostosowany do specyfiki dealera marki NISSAN.

System ASoft jest pomocny w zarządzaniu firmą. W każdej chwili sam mogę kontrolować co dzieje się w oddziałach Grupy Polmotor. Dane są zawsze aktualne bo wszystkie oddziały pracują w jednym systemie, a księgowość i raporty są w pełni zintegrowane z funkcjami operacyjnymi.

Moi pracownicy z działu serwisu i sprzedaży szczególnie cenią wygodną i swobodną pracę w jednolitym systemie, gdzie bardzo szybko mogą dotrzeć do każdej potrzebnej funkcji i w związku z tym sprawnie obsłużyć klienta. Ta cecha systemu koresponduje z wysokimi wewnętrznymi standardami obsługi klienta w firmie Polmotor.

Z prawdziwą przyjemnością polecam firmę ASoft, dostarczającą profesjonalne oprogramowanie DMS dla mojej firmy.

Jan Przepłata
Prezes firmy POLMOTOR s.j.