Oprogramowanie dla firm

strona główna ASoft » Referencje » Polmotor KIA

 

Polmotor sp. z o. o. jest dealerem samochodów marki KIA od 2009 i należy do Zachodniopomorskiej Grupy Motoryzacyjnej POLMOTOR. Firma posiada największy w województwie zachodniopomorskim salon i serwis samochodów tej marki. Dysponuje salonem samochodów nowych i używanych, serwisem, sklepem z częściami oraz stacją kontroli pojazdów.

Opierając się na pozytywnych doświadczeniach Zachodniopomorskiej Grupy Motoryzacyjnej POLMOTOR, podjęta została decyzja o wdrożeniu zintegrowanego oprogramowania klasy ERP CRM ASoft System od początku funkcjonowania firmy. Korzystamy z Pakietu DMS-Plus. System jest dostosowany do specyfiki dealera marki KIA.

Dobra jakość usług ze strony ASoft wspiera postępujący rozwój firmy Polmotor. Kierownicy działów wysoko oceniają kontakt z opiekunem ze strony ASoft. Niewątpliwym atutem programu ASoft jest zautomatyzowana i zintegrowana z systemem księgowość. Integracja systemu jest ideą przewodnią produktu ASoft, która sprawia, że praca w Polmotorze odbywa się szybko i wygodnie.

System ASoft to dobry produkt. Polecam go wszystkim wymagającym dealerom samochodowym, nastawionym na rozwój.

Jan Przepłata
Prezes firmy POLMOTOR sp. z o.o.