Oprogramowanie dla firm

 

"Fiskus" Biuro Obsługi Finansowo-Księgowej Elżbieta Łukasiak

Biuro Obsługi Finansowo-Księgowej "Fiskus" istnieje na rynku od lipca 1994 roku. Moja firma obsługuje ponad 120 firm w ramach rozliczeń księgowych.

Od 16 lat „Fiskus” działa w oparciu o oprogramowanie firmy ASoft. W 2009 roku została wdrożona najnowsza wersja Systemu ASoft. Korzystamy z pakietu Biuro Rachunkowe na które składają się:

  • Księgi rachunkowe i Rozrachunki
  • Inwentarz Środki trwałe
  • Księga podatkowa
  • Kadry i Płace

Program ma wiele zalet, dzięki którym praca jest wygodna i znika ryzyko pomyłki.

Moi klienci prowadzą działalność o różnorodnym charakterze. System ASoft pozwala na ustawienie indywidualnych opcji przy każdej z firm. Program jest dostosowany do każdej formy opodatkowania i do różnych modeli wynagrodzeń w module Kadry i Płace. Dzięki niemu pracuje się szybciej i łatwiej. Na przykład bardzo szybkie jest wprowadzanie faktur kosztowych.

Cenię sobie możliwość dostępu do danych on-line i pracę zdalną. Mam dużą kontrolę nad jakością pracy mojej załogi. System uprawnień pozwolił mi optymalnie skonfigurować środowisko pracy na poszczególnych stanowiskach.

W czasie długoletniej współpracy z firmą ASoft zawsze mogłam liczyć na pomoc w obsłudze programu, a w razie potrzeby uzyskiwałam szybką reakcję ze strony pracowników firmy.

O tym, że jestem zadowolona z programu oraz usług firmy ASoft świadczy fakt, że współpracuję z tą firmą od początku prowadzenia działalności. Z przyjemnością polecam program firmy ASoft wszystkim biurom księgowym oraz pojedynczym klientom potrzebującym programu, który zabezpieczy wszystkie potrzeby od strony księgowej oraz kadrowo-płacowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz pozwoli na sprawną i bezbłędną pracę.

Elżbieta Łukasiak
Doradca podatkowy, Właścicielka firmy FISKUS