Oprogramowanie dla firm

 

Firma Erpatech jest obecna na rynku budowlanym od 1989 roku. Zajmujemy się sprzedażą narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi i oferujemy profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Integralną częścią firmy jest serwis elektronarzędzi. W roku 1996 nasza firma została Centralnym Serwisem Gwarancyjnym w Polsce firm Black&Decker i DeWALT. Jesteśmy także głównym dystrybutorem części zamiennych do tych marek.

W maju 2006 roku został wdrożony System ASoft. Jedną z jego wyróżniających cech jest elastyczność. System został szybko dostosowany do specyficznych wymagań branży elektronarzędzi i narzędzi ręcznych, w której działa Erpatech.

Program ASoft wspiera funkcjonowanie firmy, organizując pracę w zintegrowanym systemie. Do bieżących informacji zawsze jest szybki dostęp. Szczególnie użyteczny jest moduł sprzedaż i serwis. Procesy wewnętrzne firmy są uporządkowane. System działa stabilnie. Oprogramowanie jest regularnie rozbudowywane oraz udoskonalane. Wszystkie prace są wykonywane fachowo i na bieżąco.

ASoft System jest bardzo dobrym wyborem dla wszystkich przedsiębiorstw średniej wielkości z mojej branży.

Beata Praga
Właścicielka firmy ERPATECH